mail@urok-ua.com

Виховний захід Андріївські вечорниці

Ознайомлення вихованців із організацією обряду вечорниць.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Як зауважила одна із колег, вчителі старших класів готуються до святкування Андріївських вечорниць і Ваша розробка цьому сприятиме. Дякую за публікацію! Жарти та веселощі – один із плюсів свята.

  2. Марія Дмитрівна!Дякую за змістовну,методично -грамотно оформленну розробку заходу. Даний захід є одним із напрямків національно-патріотичного виховання

  3. Дуже дякую всім за коментарі. Маю надію, що мій досвід і напрацювання стануть у пригоді.

  4. Чудовий сценарій Андріївських вечорниць. Тут продумано все : обладнання, оформлення сцени, сценічні діалоги, народні пісні, національні страви. На святі є місце і гумору. Дякую.

  5. Учні початкових класів готуються до свята Миколая. А учні і вчителі старших класів – до свята Андрія. Зазвичай готуються завчасно. Це чудова нагода продовжити традиції нашого народу. Сценарій чудовий!

  6. У жанрах фольклору, в усій розмаїтості його змісту відображено українську ментальність, багатогранний і самобутній внутрішній світ українців. У фольклорних творах ми глибше пізнаємо самі себе, свою національну психологію. Кожна національне свідома людина, досягнувши зрілого віку і усвідомивши основні закони формування особистості, підростаючих поколінь, із вдячністю долі згадує своє дитинство і відчуває себе щасливою від того, що завдяки фольклору вона пройнялася національним духом, стала вірною донькою чи сином рідного народу.В умовах незалежної України у родинному і шкільному вихованні фольклор має пізнаватися кожною дитиною як багатожанрова і цілісна система. Тільки тоді буде забезпечуватися повноцінне використання потужного виховного потенціалу фольклору. Діти любитимуть фольклор як творчий спадок предків, як високе національне мистецтво, як скарбницю рідної духовності. Маріє Дмитрівно,дякую за такий чудовий сценарій.