mail@urok-ua.com

Позакласний захід “Андріївські вечорниці – 2017”

Україна завжди славилася своїми святами, звичаями та обрядами. Кожне свято чимось особливе, має свій неповторний колорит. З часом їх особливості стираються з пам’яті народу, відходять в минуле. Чи багато ми можемо сьогодні назвати свят зимового циклу? В народі говорять: «Зима прийшла і праздничків принесла». Дійсно, взимку майже щодня свято. А розпочинає зимовий святковий цикл свято Андрія Первозванного , що святкується 13 грудня. 3 давніх-давен славилася Україна таким звичаєм, як ворожіння у ніч на Андрія. Ця давня традиція – прекрасний витвір людської фантазії, призабутий сьогодні. Цей захід є спробою повернути йому життя, розкрити особливості українського народу:гостинність, розум, кмітливість та гумор.

Позакласний захід

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Захоплюючі вийшли вечорниці – доречно згадані вірування та традиції нашого народу. Добре, що автор зуміла так невимушено відтворити зимові свята українців. Дякую.

  2. Гариний виховний захід! Допоки ми бережемо наші традиції, ми – народ! Вдало підібрані ролі, чудово, що вказане оформлення заходу. Автор вдало використовує поєднання сучасних пісень із народними!Дякую за роботу.