Свято для учнів 2-3 класів. Андріївські вечорниці

Свято для учнів 2-3 класів, в якому дотримано традиції Андріївських вечорниць, запропоновані українські пісні, проведений обряд кусання калити, є конкурси для батьків та дітей.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вдале, веселе і колоритне дійсто, жарти і сміх… Я думаю, такі вечорниці нікого не залишили байдужими, допомогли оцінити культуру, традиції нашого талановитого українського народу. Бажаю Вам натхнення!

  2. Не можу не погодитись із попереднім коментарем колеги. Ви дійсно допомогли учням розпізнати традиції святкування на честь Андрія Первозванного. Свято проводиться у теплій атмосфері між батьками та дітьми, зацікавлюють конкурси. Окрасою заходу є красиві пісні, сценки “Дід та баба Параска” й “Грицю, Грицю, до роботи!”. Дякую!

  3. Наталіє Вікторівно, я вдячна Вам, що пізнаєте з учнями минувшину України. Багата наша ненька звичаями та традиціями українського народу. Діти не тільки дізналися на уроці про свято Андрія Первозванного, а й стали активними учасниками вечорниць – кусання Калити. Знаю, було дітям цікаво. І Андріїв вечір в їхнім серці буде жить.