Використання дидактичних ігор як засобу фонетико – фонематичного розвитку мовлення дітей з мовленнєвими порушеннями
Автор публікації
учитель-логопед
Місце роботи: місто Кривий Ріг, ККДНЗ №235
Посада: Місце роботи: місто Кривий Ріг, ККДНЗ №235
Стаття може бути корисна для учителів-логопедів та вихователів дошкільних закладів.
У статті автор звертає увагу на потребу загальної системи логопедичного впливу на дітей з фонетико- фонематичним недорозвиненим мовлення через дидактичну гру, яка набуває самостійності й співіснує з навчанням на заняттях.
Вікно перегляду документа
Дуже гарно,що є така теоретична підоплека данної статті. Але ми всі, як педагоги дошкільники, так і педагоги початкової школи, стикаємось з тим, що майже всі діти потребують роботи з логопедом або дифектологом.
Дуже прикро, що немає в статті практичних прикладів роботи з дітьми з недорозвиненим мовленням ті. які використовуєте Ви. Щось новаторське, креативне . Такі приклади були би доцільними особливо для вихователів тих учбових закладів, які не мають логопедів та дифектологів.Література за з 1987 р. та по 1999 рік – прикро, що не використане щось новеньке
Автор статті дає цінні поради як розвивати мовлення дітей за допомогою дидактичних ігор. Звертається увага, що мовні ігри є важливими для дітей з мовленнєвими порушеннями. А рекомендована література допоможе глибше зрозуміти цю тему. Дякую.
Дуже багато дітей мають порушення мовлення . І саме тільки у грі можна навчити дитину повірити у свої можливості, бути наполегливими і засвоїти правильну вимову звуку. Дякую за статтю.
Проведення дидактичних ігор не тільки сприяє розвитку мовлення, а має важливе значення при підготовці дітей до школи. Не секрет, що не завжди дошкільнята приходять у перший клас з належною підготовкою, і тут починаються проблеми з навчанням на уроках навчання грамоти. Як легко і радісно можна займатися з дітьми.
Ваші поради стануть в нагоді не лише педагогам, а і батькам, які стикаються з такою проблемою і шукають шляхи її вирішення. Дякую, Вам за роботу.
Матеріал стане у нагоді для колег, батьків , які зустрічаються з даною проблемою у житті. Вчитель дає слушні поради для проведення дидактичної гри. Дана робота сприятиме повноцінному розвитку маленької особистості.