Спільна робота вчителя-логопеда і батьків, як одна з умов успішної корекційно-виховної роботи з дітьми з мовленнєвими порушеннями

Автор публікації
Автор матеріалу: Спільна робота вчителя-логопеда і батьків, як одна з умов успішної корекційно-виховної роботи з дітьми з мовленнєвими по...
Посада: вчитель-логопед
Місце роботи: ДНЗ №5 "Джерельце"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Роль батьків у процесі мовленнєвого розвитку дитини незаперечна. Об’єднання зусиль учителя-логопеда і батьків у корекційній роботі непросте в організаційному і психолого-педагогічному плані завдання.
Сім’я і заклад – два важливих інституту соціалізації дітей. Їх виховні функції різні, але для всебічного розвитку дитини необхідно їх взаємодія.
Таким чином, правильно організована система взаємодії логопеда з батьками, дозволяє їм стати більш компетентними в питаннях розвитку мовлення, усвідомлено і дієво брати участь у процесі корекції мовлення дітей і їх вихованні.

Презентація

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Спільна праця вчителя-логопеда з батьками значно впливає на успішність корекційної роботи. Тому так важливо зробити батьків не лише союзниками, але й грамотними помічниками. Тільки узгоджені дії батьків та вчителів можуть призвести до блискучого результату у мовному розвитку дітей. Дякую.