Поради логопеда батькам, щодо проведення артикуляційної гімнастики з дітьми вдома.

Автор публікації
Автор матеріалу: Поради логопеда батькам, щодо проведення артикуляційної гімнастики з дітьми вдома.
Посада: Вчитель-логопед
Місце роботи: КЗ "Уманський НРЦ Черкаської обл ради"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Поради логопеда батькам, щодо проведення артикуляційної гімнастики з дітьми вдома.
Даний матеріал є допомогою батькам для самостійних занять зі своїми дітьми артикуляційною гімнастикою вдома. Логопед пояснює, для чого потрібні ці заняття, як організувати та провести вдома артикуляційну гімнастику. А також описує деякі вправи для губ і язика та комплекси артикуляційної гімнастики для окремих звуків.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже важливий та цінний матеріал для батьків, а також вчителів, які мають години індивідуального навчання з учнями. Сподіваюсь, що такі вправи для самостійної роботи допоможуть багатьом та не залишаться поза увагою. Дякую!

  2. Дуже сподобався дидактичний матеріал, який стане у нагоді і вчителям і батькам. Вправи, зашифровані в малюнках, допоможуть дітям краще запам’ятати їхні назви і з допомогою гри буде набагато цікавіше проводити артикуляційну гімнастику. Дякую за такий чудовий задум

  3. Цей матеріал є допомогою батькам для самостійних занять зі своїми дітьми артикуляційною гімнастикою вдома, тому батькам дуже корисно займатися з дітьми, а не тільки логопеду, адже батьки будуть налагоджувати контакти з дітьми, зацікавлено займатися, адже у своїх порадах ви говорите про необхідність займатися кожного дня по 3-5 хвилин, щоб і дитина не втомилася, з задоволенням працювала над постановкою звуку. Цікаві і корисні оради.