mail@urok-ua.com

Поради логопеда батькам, щодо проведення артикуляційної гімнастики з дітьми вдома.

Поради логопеда батькам, щодо проведення артикуляційної гімнастики з дітьми вдома.
Даний матеріал є допомогою батькам для самостійних занять зі своїми дітьми артикуляційною гімнастикою вдома. Логопед пояснює, для чого потрібні ці заняття, як організувати та провести вдома артикуляційну гімнастику. А також описує деякі вправи для губ і язика та комплекси артикуляційної гімнастики для окремих звуків.

 • : Перекос Вікторія Веніамінівна
 • : Вчитель-логопед
 • : КЗ "Уманський НРЦ Черкаської обл ради"
 • Поради логопеда батькам
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
321

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Дуже важливий та цінний матеріал для батьків, а також вчителів, які мають години індивідуального навчання з учнями. Сподіваюсь, що такі вправи для самостійної роботи допоможуть багатьом та не залишаться поза увагою. Дякую!

 2. Дуже сподобався дидактичний матеріал, який стане у нагоді і вчителям і батькам. Вправи, зашифровані в малюнках, допоможуть дітям краще запам’ятати їхні назви і з допомогою гри буде набагато цікавіше проводити артикуляційну гімнастику. Дякую за такий чудовий задум

 3. Цей матеріал є допомогою батькам для самостійних занять зі своїми дітьми артикуляційною гімнастикою вдома, тому батькам дуже корисно займатися з дітьми, а не тільки логопеду, адже батьки будуть налагоджувати контакти з дітьми, зацікавлено займатися, адже у своїх порадах ви говорите про необхідність займатися кожного дня по 3-5 хвилин, щоб і дитина не втомилася, з задоволенням працювала над постановкою звуку. Цікаві і корисні оради.