mail@urok-ua.com

Використання дидактичних ігор як засобу фонетико – фонематичного розвитку мовлення дітей з мовленнєвими порушеннями

Стаття може бути корисна для учителів-логопедів та вихователів дошкільних закладів.

У статті автор звертає увагу на потребу загальної системи логопедичного впливу на дітей з фонетико- фонематичним недорозвиненим мовлення через дидактичну гру, яка набуває самостійності й співіснує з навчанням на заняттях.

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 3.7 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
217

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Дуже багато дітей мають порушення мовлення . І саме тільки у грі можна навчити дитину повірити у свої можливості, бути наполегливими і засвоїти правильну вимову звуку. Дякую за статтю.

  2. Проведення дидактичних ігор не тільки сприяє розвитку мовлення, а має важливе значення при підготовці дітей до школи. Не секрет, що не завжди дошкільнята приходять у перший клас з належною підготовкою, і тут починаються проблеми з навчанням на уроках навчання грамоти. Як легко і радісно можна займатися з дітьми.

  3. Ваші поради стануть в нагоді не лише педагогам, а і батькам, які стикаються з такою проблемою і шукають шляхи її вирішення. Дякую, Вам за роботу.

  4. Матеріал стане у нагоді для колег, батьків , які зустрічаються з даною проблемою у житті. Вчитель дає слушні поради для проведення дидактичної гри. Дана робота сприятиме повноцінному розвитку маленької особистості.