mail@urok-ua.com

Випускна робота на тему: Вивчення окремих тем шкільного курсу за методикою технологічного навчання

У зв’язку зі стрімким розвитком інформатичних технологій важливою складовою сучасної технологічної освіти стає інформаційно-технологічна освіта (ІТ-освіта). На відміну від фундаментальної освіти, заснованої на знаннєвій парадигмі та спрямованої на формування системи фундаментальних знань з інформатики, ІТ-освіта заснована на компетентнісній парадигмі. ЇЇ метою та результатом є сформованість інформаційно-комунікаційної компетентності учнів.

Однією з базових компетентностей, необхідних сучасній людині, є технологічна компетентність. Ця необхідність зумовлена високим рівнем розвитку технологій у будь-якій сфері життєдіяльності людини. Потреба сучасної людини в опануванні й оволодінні певними технологіями і привела до появи технологічної освіти. Метою технологічної освіти є навчання створення певних продуктів з необхідного матеріалу. Процес створення такого продукту саме і є технологією, яка, в свою чергу, складається з двох етапів: проектування й виготовлення.

Найбільш поширеними методами технологічного навчання є репродуктивні (відтворення способів дій, робота за зразком, інструкцією, тощо) та продуктивні (метод проектів, дослідницькі методи, творчі роботи).

Основним видом роботи при технологічному навчанні є практична робота.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *