super@urok-ua.com

Випускний для учнів початкових класів

Автор матеріалу: Випускний для учнів початкових класів

Випускний для учнів початкових класів
Урочисте свято для випускників початкової школи. Учні виконують цікаві завдання, щоб пройти далі до 5 класу, дякують батькам, учителям та прощаються з безтурботним дитинством.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Як на мене, то прощання вийшло дуже сумним. Віршики хороші, привітні, але все якось так сіро- сіро. Все коротко і просто, ніби й насправді ніякоі радості за 4 роки не було. Але то справа смаку. Вчителька всеодно молодець, що це свято дітям влаштувала.

  1. Я так зрозуміла, що вам взагалі мало що подобається. Ви на цьому сайті виконуєте роль “поганого” критика? Хотілося б побачити ваші геніальні розробки))) А ви хоч звернули увагу, що учасників свята всього шестеро? Спробуйте зробити феєричне свято з 6 учнями. Крім того цих дітей я взяла лише на початку ІІ семестра в 4 класі. Дійсно, багато радісного))) А свято вийшло чудовим з гарним музичним супроводом, з таночками та піснями. Сподобалося всім дітям, батькам та гостям. Жодного не було обділено увагою та добрим словом.

   1. Дуже шкода, що ви так болісно реагуєте. Це не критика, а моя власна думка. Якщо ви розміщаєте матеріал на сайті, то маєте бути готовими до різних точок зору. А ще ви помиляєтесь у двох моментах: перший – я знаю, як працювати навіть не з 6, а з 5 учнями. У виховних заходах завжди допомагають учні з інших класів; другий – мені на цьому сайті подобається дуже багато розробок. Просто почитайте уважніше. А стосовно моїх розробок – на геніальність не претендую, ви можете їх знайти на цьому ж сайті, написати своє “фе” – і реакція у мене буде адекватна.

     1. Чесно кажучи, ви переоцінюєте значення своєї думки для мене, мені байдуже до вас і ваших коментарів. І реакція в мене адекватна , я теж просто висловила свою думку. Мені теж не всі розробки подобаються, та в кожному заході чи уроці є і чудові моменти, які стараюся виділити і подякувати автору. І своє “фе” я вам писати не буду, не хвилюйтеся, я не так вихована.