Випускний вечір у 11 класі у стилі “Голлівуд”

Випускний вечір, головна “фішка” якого, що всі слова говорять самі випускники. Зал Необхідно прибрати у стилі “Голлівуд” – червона доріжка, арка, зірки. Саме основне – це музичний супровід з саундтреків голлівудських кінофільмів.Всі слова супроводжуються фоновою музикою

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Все нестандартне, звичайно, цікаве як для самих випускників (учасників дійства), так і для глядачів. А стати хоча б на мить, на один вечір, голівудськими зірками хіба хоч хтось не мріяв?! І все як у справжньому кіно, навіть реклама присутня. Думаю, такий вечір діти ніколи не забудуть! Дякую.

  2. Цікава задумка автора, хотілося б побачити цей випускний. Хоч віршовані рядки не нові і сам хід заходу традиційний, але вдало підігнані під сучасне телевізійне нагородження “Оскар”. Червона доріжка, світло софітів, овації глядачів… Гадаю, було чудово.

  3. Маргарита Сергіївна пропонує цікаву розробку випускного вечора, яка дивує своєю новизною, сучасністю.Гарно дібраний віршований матеріал, музичні заставки, пісні. Можна тільки уявити наскільки все було яскравим, неперевершеним.