super@urok-ua.com

Вплив телевізора і комп’ютера на розвиток дитячої психіки (консультація для батьків)

Автор матеріалу: Вплив телевізора і комп’ютера на розвиток дитячої психіки (консультація для батьків)

Вплив телевізора і комп’ютера на розвиток дитячої психіки (консультація для батьків)
Дана консультація покликана допомогти батькам визначити пріоритети в перегляді мультфільмів; виявити вплив мультфільмів і комп’ютера на психіку дітей; висвітлити основні рекомендації по боротьбі з негативним впливом телебачення і комп’ютерних ігор.

Вікно перегляду документа

 • : Солод Зінаїда Валентинівна
 • : вихователь
 • : ДНЗ № 26 "Сонечко" м.Сміла Черкаської області
 • консультація для батьків
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 коментарів

 1. Дуже актуальна тема на цей час. Багато батьків бачать в комп*ютері няню для дитини. Діти зайняті переглядом передач, а батьки вільно можуть робити свої справи. Тож вихователь дає рекомендації які допоможуть батькам контролювати відносити дитини з комп*ютером і телевізором.

 2. Матеріал консультації є актуальним в час комп*ютерного буму, багато хто з батьків не розуміють ,який вплив на дітей мають комп*юри і телевізори, нічого хорошого чекати не треба. Дякую, Вам за матеріал ,який допоможе батькам у виборі телепередач, комп’ютерних ігор для своїх малюків.

 3. Малорухливий спосіб життя наших малюків в комп`ютерний час спонукає нас, педагогів, замислитись над тим що і як дивляться наші діти. І ця консультація стає в нагоді батькам наших вихованців,які не розуміють. як негативно впливають на малят всі гаджети, якщо не регламентувати перегляд та ігри дітей на них . А те,що під час наші малюки дивляться – і зовсім починає дуже серйозно хвилювати за розвиток дітей. Тому консультацію на цю тему повинні прочитати вся батьки . Дякую за корисні слова, які ви лідібрали в своїй роботі.

 4. Усім відомо: ХХІ століття-це століття інформаційних технологій. Запропонована консультація піднімає важливі питання впливу телебачення та комп’ютера на здоров’я дітей. Ця проблема хвилює багатьох.Представлені приклади та рекомендаії допоможуть батькам у регламентуванні перегляду телепередач, комп’ютерних ігор. На мою думку, також можна створити пам’ятку для дітей та батьків. Дякую за корисну справу.

 5. На жаль, велика частина батьків через власну зайнятість розглядають телевізор і комп’ютер не як загрозу для своєї дитини (при надмірному користуванні), а як засіб для заповнення всього вільного часу – і дитина не заважає, і мама спокійна. Дуже сподобались рекомендації для батьків. Дякую вам.

 6. Зінаїда Валентинівна логічно побудувала консультацію для батьків. Спершу, розповіла про вплив мультфільмів і комп ютера на дитячу психіку, навела приклади, а потім надала рекомендації. Дієвим, бо перевіреним, є порада по заохоченню дитини до активних ігор і занять спортом. Так і здоров я покращиться, і психіка буде в нормі.

 7. Дана інформація є надзвичайно актуальною в наш час, адже діти втрачають інтерес до навчання. Саме вплив телебачення та інтернету зумовлює деградацію молодого покоління. Вважаю,що рекомендації надані автором є результативними.

 8. Дану інформацію можна донести до батьків на зборах, адже наразі проблеми з порушенням дитячої психіки , пов*язані саме через надмірне використання комп*ютера, телевізора, є нагальними. Сподобались поради для батьків, які можна розмістити у класному куточку. Дякую!

 9. Матеріали консультації на тему “Вплив телевізора і комп’ютера на розвиток дитячої психіки ” стали цікавими і для мене. Сподобались конкретні рекомендації, що і як робити. Тема справді актуальна, а проводити подібного роду заходи – необхідно. Хто, як не ми допоможемо дитині (через вплив на свідомість батьків)?! Дякую.