Вплив молодіжної субкультури на формування підростаючого покоління

Автор публікації
Автор матеріалу: Вплив молодіжної субкультури на формування підростаючого покоління
Посада: вчитель хужожньої культури та образотворчого мистецтва
Місце роботи: КЗ "Василівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа № 1" Василівської районної ради Запорізької обл

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Молодiжнi субкультури – особлива частина суспiльної культури. Таких неформальних рухiв багато. Неформальний спосiб життя притаманний людям пiдлiткового вiку, а належнiсть до тiєї чи iншої субкультури – це своєрiдний спосiб продемонструвати дорослим свої власнi погляди на життя. Тим бiльше, що пiдлiткам взагалi характерне протиставлення себе дорослим i, мабуть, тому вони об’єднуються з iншими однодумцями та демонструють те, що у них є власнi життєвi позицiї. Зазвичай бажання належати до певної субкультури з вiком зникає. До цього потрiбно ставитися лише як до одного з етапiв життя. Мiж iншим, практично всi пiдлiтки проходять через певнi групи, хай то якiсь гуртки, секцiї чи тi ж неформальнi рухи.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Молодіжні субкультури впливають на психічне здоров*я підлітків. Здебільшого дане захоплення зникає, але важливо , щоб дитина усвідомила правильність вибору, про наслідки, тому необхідно знайомити учнів із субкультурами та їх впливом на суспільство.

  2. Субкультури – актуальна та цікава інформація для тих вчителів що працюють з підлітками. Як правильно ставитись до дітей що відносяться до нестандартних субкультур, як з ними поводитись та працювати автор все детально пояснює та розписує. Дана інформація стане в нагоді також і батькам.