Психологія . Вивчення проблем молоді . Молодіжні субкультури 50-70-х років

Автор публікації
Автор матеріалу: Психологія . Вивчення проблем молоді . Молодіжні субкультури 50-70-х років
Посада: вчитель I кваліфікаційної категорії
Місце роботи: Почапинський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Лисянської районної ради Черкаської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Психологія . Вивчення проблем молоді . Молодіжні субкультури 50-70-х років
Незаперечно доведено, що існує прямий зв’язок між змінами в суспільстві і виникненням та розвитком нових музичних течій і культур, заснованих на цих змінах. Сучасне суспільство представляє собою систему багато подібних субкультур. Молодіжна субкультура є одним з багатьох видів субкультур і особливою частиною суспільної культури. Кожен представник субкультури приймає норми, цінності, картини світу, стиль життя та інше – за зразок свого існування. Але паралельно з цим існують і зовнішні атрибути, які свідчать про приналежність до певного угрупування. Молодь створює свою жаргонну мову – своєрідний сленг, моду, музику та моральний клімат. Особливості цієї субкультури пояснюються, з одного боку – надлишком життєвої енергії, а з іншого – відсутністю у більшості молодих людей економічної та соціальної самостійності. І тому для такої людини спосіб знаходження свого місця у молодіжному угрупуванні є способом самоствердження та самореалізації себе в суспільстві. Молодь у субкультурах приваблює в основному можливість спілкуватися з собі подібними, а також зовнішня атрибутика, яка дає можливість демонструвати свою позицію у соціумі .

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Презентація знайомить учнів з історією виникнення субкультур, вказує на їх особливості. Подобається інформаційна наповнюваність, фото супровід. Подібні заняття допомагають зрозуміти виклик молоді. Дякую.