super@urok-ua.com

Захід до дня інвалідів у загальноосвітній школі

Автор публікації
Автор матеріалу: Захід до дня інвалідів у загальноосвітній школі
Посада: вчитель
Місце роботи: Мар`янівська зош I-III ст Більмацького району Запорізької обл

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Захід до дня інвалідів у загальноосвітній школі
Мета заходу показати силу духу людей, які втративши здоров`я, не втратили себе.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Ми у нашій школі щорічно проводимо заходи “Дивіться на нас, як на рівних”, що присвячуються людям з обмеженими можливостями. Такі заходи навчають дітей проявляти розуміння до інших, співпереживати та допомагати. На жаль, люди, які мають менше можливостей, намагаються проявити себе якнайкраще, і з таких людей потрібно брати приклад. Ми маємо цінувати наше здоров”я, наше життя. Ваш захід сподобався. Дякую за порушену тему!

  2. Толерантне відношення до людей з обмеженими можливостями треба виховувати якомога раніше. Зараз діти часто бачать “особливих” людей і з екранів телевізорів, і в реальному житті. Тому важливо навчити не сторонитися, оминати і нехтувати ними, а підтримувати, спілкуватися і правильно сприймати. З розробки вражають історії людей з обмеженими можливостями.

  3. Матеріал можна використати для проведення даного заходу. Погоджуюсь з думкою колеги про заміну слова “інвалід”. Вдало дібрано інформацію про життя і досягнення людей з обмеженими можливостями, вони є прикладом для всіх.

  4. Вибачайте, але сценарій недоопрацьований, немає чіткого поділу, хто і що говорить. Хоча матеріал підібрано чудово. До речі, не коректно говорити інвалід, є гарні “замінники” цього слова. Взяти б до увагу – люди з обмеженими можливостями. Бажаю успіхів у роботі!

    1. Зробити поділ хто і що говорить досить легко самостійно. Хочу доповнити, що цей захід я підготувала і провела насамперед тому, що сама є інвалідом (ходжу з ходунами) , тому це слово я вже сприймаю нормально, бо це мій образ життя.