Виховний захід «Серйозно про несерйозне»

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід «Серйозно про несерйозне»
Посада: вихователь
Місце роботи: Глухівський ліцей -інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Виховний захід «Серйозно про несерйозне» у вигляді усного журналу для учнів 9-11 класів.

Ми добре знаємо, що здоров’я найбільша людська цінність, яку, нажаль, багато людей починають цінувати та берегти, вже втративши значну частину цього скарбу, відпушеного нам природою. Без здоров’я немає щастя. Іноді молоді люди навмисно все роблять для того, щоб загубити своє здоров’я. Вони набувають поганих звичок, які негативно впливають на них і яких потім не можуть позбутися, але спочатку вони про це не думають і хизуються перед друзями. Та тільки чим? Не дуже приємно і навіть шкода дивитися на таких дітей, знаючи, що через деякий час вони почнуть хворіти і втрачатимуть своє здоров’я.

Захід присвячений профілактиці шкідливих звичок серед підлітків (алкоголізм, куріння, наркоманія). У молодого покоління слід виховувати свідоме ставлення до свого здоров’я та до здоров’я громадян як соціальної цінності, формувати та пропагувати здоровий спосіб життя, забезпечувати обізнаність молоді з питань вживання алкоголю, наркотиків, тютюнопаління, проводити профілактику шкідливих звичок та формувати почуття відповідальності за свої дії та активну життєву позицію серед молоді.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Усний журнал проведено на актуальну тему. Кожна сторінка повідомляє корисну інформацію. Учні вчаться робити правильний вибір. Подібні заходи є профілактикою шкідливих звичок, сприяють збереженню здоров*я.

  2. Цікава форма виховного заходу- усний журнал. Тема на часі. Добре, що учні самі готують інформаційні повідомлення. Художня сторінка демонструє творчі здібності учнів. Дякую.

  3. Ваша робота – це заклик до здорового способу життя. На мою думку, окрім лекційного матріалу учнів потрібно більше задіювати до активної роботи, щоб вони мали можливість краще сприйняти поданий матеріал. Дякую!

  4. Виховний захід у вигляді усного журналу змусить учнів задуматися про свої необдумані та необачні вчинки.Матеріали продумані так,щоб вони сприяли охороні життя і здоров”я дітей,а також дотриманню здорового способу життя.Дякую

  5. Ви формуєте одну з головних компетентностей – здоров’язберігаючу. Ваш захід спрямований на формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, на навчання дітей берегти і зміцнювати своє здоров’я. І для цього Ви використали вдалу форму навчання – усний журнал.