Дослідницька робота « Наркоманія як форма вияву протиправної поведінки підлітків»

Автор публікації
Автор матеріалу: Дослідницька робота « Наркоманія як форма вияву протиправної поведінки підлітків»
Посада: Вчитель правознавства
Місце роботи: Григорівський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Дослідницька робота « Наркоманія як форма вияву протиправної поведінки підлітків»
Актуальність теми дослідження:
Значні перетворення, що відбуваються на даному етапі в незалежній Україні, загострили соціально-економічні проблеми, а це, в свою чергу, зумовило зниження рівня суспільної моралі і, як наслідок, зростання злочинності. В цих умовах гостро постає питання про вжиття рішучих заходів, спрямованих на боротьбу з цими антисуспільними проявами, серед яких особливе місце посідає проблема наркоманії та наркобізнесу.
Наркоманія – це хвороба, яка виникає у разі систематичного вживання речовин, що включені до списку наркотиків, та проявляється психічною та фізичною залежністю від них. За офіційними даними десять років тому в Україні кількість наркоманів становила 31 тисячу, а на сьогоднішній день вже становить близько 110 тисяч, з яких переважна більшість у віці до 30 років.
Мета дослідження: метою соціологічного дослідження є вивчення росповсюдження наркоманії серед підлітків міста Запоріжжя та села Григорівка. А також метою даного соціологічного дослідження є зібрати якомога більше інформації про поставлену проблему та розробити власні, інноваційні шляхи боротьби із наркоманією.
Об´єкт дослідження:
Об´єктом дослідження є: підліткова наркоманія, шляхи подолання підліткової наркоманії, соціальне опитування, тестування серед підлітків.
Предмет дослідження: Предметом даного дослідження є прямий та опосередкований вплив наркоманії на молодь.
Методи дослідження:
Серед методів дослідження доцільно обрати анкетне опитування підлітків села Григорівки та м. Запоріжжя.Такий підхід дозволить поглиблено проаналізувати проблему. Потрібно скласти анкети відкритого типу, щоб зумовити викладання респондентами своїх міркувань та побажань.
Висновки:
На сучасному етапі розвитку та становлення українського суспільства особливе занепокоєння викликають поширення наркоманії в молодіжному середовищі, зниження віку, з якого починають вживати наркотичні засоби та психотропні речовини, проникнення наркотиків до закладів освіти. На сьогодні наркоманію зараховують до проблем соціальних. У виникненні адиктивної поведінки звинувачують і безробіття, і політичну нестабільність, і моральну розбещеність. З даною проблемою повинно боротися не тільки суспільство, але й кожна людина повинна усвідомлювати для себе велику шкоду від наркоманії і намагатися боротися з цією негативною звичною.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Публікація корисна особливо для тих, хто працює з учнями середньої і старшої школи. Викладено історичні дані про виникнення наркотичних речових. Для себе найціннішими виділяю розділ про попередження наркоманії у підлітків з прикладами зі шкільного життя. Дякую, Наталіє Олександрівно, за Вашу працю.

  2. Наталія Олександрівна порушує актуальну, на жаль, тему сьогодення. Проведена чимала робота, опрацьовано теоретичний матеріал, використання анкетування демонструє думку підлітків. Дану розробку можна використати під час годин спілкувань, виховних заходів.

    1. Я вважаю, що постійні профілактичні бесіди, тренінги, години-спілкування, щодо наркоманії та іших шкідливих звичок з учнями завжди дають плідні результати.