mail@urok-ua.com

Організація дозвіллєвої діяльності підлітків

Виховання гармонійної особистості передбачає цілісний підхід до дитини, що полягає у створенні спільними зусиллями викладачів, батьків, вихователів гуманного педагогічного середовища. Особливе виділення у методиці організації дозвіллєвої діяльності такої вікової групи як підлітки зумовлено тим, що даний вік є тим періодом у житті людини, від якого найбільшою мірою залежить його соціалізація.

Для ефективного та всебічного розвитку особистості, яка перебуває на етапі формування важливо органічно розвивати такі життєві сфери, як виробничу (навчальну), сімейну та дозвіллєву.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Організація дозвілля підлітків має важливе значення.У статті педагог висвітлює теоретичні питання . Мені ця тема цікава, бо я класний керівник 9 класу, тому хотілося б дізнатися практичних порад. Дякую.

  2. У роботі “Організація дозвіллєвої діяльності підлітків” Анна Сергіївна виклала суто теоретичні положення.Хотілося б,щоб соціальний педагог описала, як на практиці втілює проблему зайнятості підлітків,як організовує їх дозвілля.Дякую