mail@urok-ua.com

Захід до дня інвалідів у загальноосвітній школі

Захід до дня інвалідів у загальноосвітній школі
Мета заходу показати силу духу людей, які втративши здоров`я, не втратили себе.

 • : Онишкевич Надія Григорівна
 • : вчитель
 • : Мар`янівська зош I-III ст Більмацького району Запорізької обл
 • Захід до дня інвалідів
Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
2580

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Толерантне відношення до людей з обмеженими можливостями треба виховувати якомога раніше. Зараз діти часто бачать “особливих” людей і з екранів телевізорів, і в реальному житті. Тому важливо навчити не сторонитися, оминати і нехтувати ними, а підтримувати, спілкуватися і правильно сприймати. З розробки вражають історії людей з обмеженими можливостями.

 2. Матеріал можна використати для проведення даного заходу. Погоджуюсь з думкою колеги про заміну слова “інвалід”. Вдало дібрано інформацію про життя і досягнення людей з обмеженими можливостями, вони є прикладом для всіх.

 3. Вибачайте, але сценарій недоопрацьований, немає чіткого поділу, хто і що говорить. Хоча матеріал підібрано чудово. До речі, не коректно говорити інвалід, є гарні “замінники” цього слова. Взяти б до увагу – люди з обмеженими можливостями. Бажаю успіхів у роботі!

  1. Зробити поділ хто і що говорить досить легко самостійно. Хочу доповнити, що цей захід я підготувала і провела насамперед тому, що сама є інвалідом (ходжу з ходунами) , тому це слово я вже сприймаю нормально, бо це мій образ життя.