“Застосування загального правила додавання двоцифрових чисел і обчислень виду 54 + 30, 54 + 3. Вимірювання довжини відрізків.”

Автор публікації
Автор матеріалу: “Застосування загального правила додавання двоцифрових чисел і обчислень виду 54 + 30, 54 + 3. Вимірювання довжини...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: КЗ"Орлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мета. Ознайомити із правилом додавання двоцифрових чисел виду 54 + 30, 54 + 3.

Закріплювати вміння розв’язувати складені задачі.Удосконалювати вміння розкладати двоцифрові числа на розрядні доданки, вимірювати та порівнювати довжини відрізків.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Познайомилася з розробкою уроку і поринула в минуле, коли ще будучи студенткою педагогічного училища, завжди шукала родзинку для проведення уроків. Запропонований вами варіант уроку, безумовно припаде до душі педагогам і багато хто з них візьмуть його за основу.

  2. Урок сприяє розвитку математичних здібностей , вчитель мотивує учнів на плідну роботу, під час уроку використано ряд заохочень, що сприяє досягненню успіху.Завдання різнопланові та нестандартні. Дякую!

  3. Детально продумана розробка уроку, раціонально використана кожна хвилина. Присутня чудова мотивація. Антоніна Олександрівна приділяє належну увагу розвитку умінь школярів самостійно здобувати знання та застосовувати їх на практиці. Вчителька впродовж всього уроку підвищує психологічну самооцінку учнів, таким чином заохочує їх працювати краще, швидше, вдумливіше. Мені дуже сподобалася Ваша публікація! Творчих Вам здобутків й на далі!

  4. Ваш урок математики дуже цікавий та творчий. Ви використали інтерактивні методи навчання,усе це зацікавлює учнів на уроці, знімає напруження. Ви дуже творчий та нестандартний учитель.Такі старанні вчителі учням подобаються. Але є певні вимоги щодо написання конспектів. У Мотивації Ви даєте різні завдання,а фізкультхвилинка у Вас окремий етап. Хіба? Почитайте на цьому сайті є зразки конспектів,у тому числі і в початкових класах.Є помилки в конспекті ( граматичні та пунктуаційні) .Допрацюйте його.А за творчість дякую.

  5. Урок відповідає поставленій меті. Насичений інтерактивними видами роботи, завдання спрямовані на удосконалення вмінь розкладати двоцифрові числа на розрядні доданки, розвиток логіки та пізнавального інтересу. Дякую за урок!