“Здоров’я – найдорожчий скарб” – засідання інтелектуального клубу “Чомучки”

Автор публікації
Автор матеріалу: “Здоров’я – найдорожчий скарб” – засідання інтелектуального клубу “Чомучки”
Посада: учитель початкових класів
Місце роботи: Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

У сучасних умовах розвитку технологій на передній план виступає завдання інтелектуального розвитку, яке включає, зокрема, розвиток здібностей дитини до засвоєння нових знань, до самостійного пошуку, обробки та засвоєння нової інформації.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. З цікавістю подивилася ваш матеріал. Він дуже корисний для багатьох учителів. На Вашому засіданні є над чим подумати, але це здорово. Педагогічні питання розвивають ерудицію, пам’ять, мислення. Мозковий штурм корисний для розвитку.

  2. Цікавий, нестандартний, креативний вид роботи для учнів початкової школи. Форма роботи – засідання інтелектуального клубу, на якому пропагують здоровий спосіб життя. Подорожуючи від станції до станції, школярі здобувають нові знання, прищеплюють інтерес до занять фізичної культури. Заняття мені сподобалося. Дякую.

  3. Під час подорожі діти дізнаються, що являється найбільшим скарбом для людини і як не втратити здоров*я та зміцнювати його. На кожній станції діти виконували завдання та отримували букви, з яких склали ключове слово.