mail@urok-ua.com

Презентація: “Знайомство з літерою Аа”

Знайомство з літерою Аа
Діти у 6-7 річному віці сприймають навчальний матеріал коли він унаочнений та візуалізований, тому презентація знайомства з першою літерою абетки допоможе вам повною мірою донести до дітей матеріал

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 коментарів

 1. Шановна колего, не поспішайте ділитися своїми методичними надбаннями, ретельно їх не перевіривши. Неприпустимо, коли у тексті є фактичні та пунктуаційні помилки, а малюнки спотворені. Вибачте, але спроба зробити презентацію невдала. Бажаю вдосконалюватися!

 2. Вибачте, але вдоскональте презентацію:
  Букв голосних і приголосних не буває. І т. д

 3. До уваги вчителів початкових класів! Букви не бувають голосними та приголосними. Так поділяються лише звуки)))

 4. Буква “А” не голосна, бо це буква. Правильно казати: буква “А” позначає на письмі голосний звук [a], або служить для позначення голосного звуку.Слід запропонувати дітям самим назвати, на що схожа буква, а потім пропонувати свій варіант.Зараз є спеціальні програми, які показують на комп’ютері, як писати букву. Дякую за цікаві малюнки.

 5. І ще запитання: хіба букви можуть бути голосними чи приголосними? Мова йде про звуки. Чи в молодшій школі таі терміни використовуються?

 6. Оксано Сергіївно! Вітаю. Щиро дякую за хорошу презентацію, яку варто взяти до свого методичного арсеналу! Все продумано, виважено, вирахувано в часі, передбачено до дрібниць. З точки зору методики Ваша робота заслуговує високої оцінки. Успіхів!

 7. Чудова презентація, яскравий матеріал, інформація пізнавальна. Асоціативний метод допомагає у результативному засвоєнні навчального матеріалу. На мою думку, не вистачає кінцівки роботи. Дякую.

 8. Яскрава, казкова презентація до уроку. Автором чітко продумані завдання заняття, їх оформлення яскраве, притягує увагу, відповідає вікові учнів. Єдине побажання, хотілося б завершення презентації теж яскраво, як і починалося, може, малюнком чи уривочком з мультика, як нагорода за урок.

 9. Цікава методична розробка, яскрава презентація вражає своєю неповторністю. Гадаю, що учні залюбки провели урок та засвоїли навчальний матеріал. Дякую за роботу! Успіхів!