Інтегрований урок навчання грамоти, 1 клас. Читання і письмо букви З

Інтегрований урок навчання грамоти

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Велика різноманітність завдань, що використовується в ході уроку, сприяли підвищенню інтересу дітей до праці, формування позитивної шкільної мотивації. Етапи уроку були логічно взаємопов’язані і випливали один з одного.

  2. На Вашому уроці задіяні різні форми роботи – це сприяє розширенню знань учнів з теми. Кожне завдання пов’язане з темою уроку, має логіку. Впевнена, що учням сподобався урок, що ніхто не відчув себе зайвим, що вони його добре засвоїли. Дякую!

  3. Вчитель створила розвивальний освітній простір на уроці. Особливо сподобалось використання диференційованих завдань.Застосування різних інтерактивних вправ, сприяє розвиткові евристичного рівня творчої активності.

  4. Урок доступний і посильний, послідовний. Обрані шляхи інтеграції, комплекс прийомів, завдань сприяли реалізації поставленої мети, зміцненню навичок читання і правопису букви “з”. Корисними є диференційовані завдання письма складів і слів з буквою, що вивчається. Можна було б більше продумати форму проведення розвитку мовлення, аби краще зацікавити учнів до творчого процесу (гра, чи вправа на взаємодію: “Розкажи сусідові”, “Ротаційні трійки” тощо). Приваблює, коли проводиться на уроці робота з фразеологізмами.