super@urok-ua.com

Звіт про роботу пришкільного табору відпочинку «Сонечко» з денним перебуванням дітей

Автор матеріалу: Звіт про роботу пришкільного табору відпочинку «Сонечко» з денним перебуванням дітей

Звіт про роботу пришкільного табору відпочинку «Сонечко» з денним перебуванням дітей
Пропоную Вашій увазі звіт про роботу пришкільного табору «Сонечко» з денним перебуванням дітей. Даний матеріал буде корисним керівникам таборів, організаторам дитячих колективів та заступникам директорів шкіл з виховної роботи. Ця презентація допоможе спланувати роботу табору, щоб допомогти дітям розкрити свої творчі здібності, порозумітися між собою, пізнати один одного краще, цікаво провести час. Адже дитина – це скринька з фантазією, талантом, упевненістю в собі, її просто потрібно вчасно відкрити.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Надія Іванівна, ваша презентація показала те, що ваш табір працював на дуже високому рівені: адже там не тільки план того чи іншого дня, а й фотогалерея, всі діти залучені до участі у конкурсах, навчання( адже видно, що не тільки оздоровлялися, а й навчалися, пізнавали нове). Ви говорили, що дитина – це скринька з фантазією, талантом, упевненістю в собі, її просто потрібно вчасно відкрити, і вам вдалося це зробити у пришкільному таборі. Ви молодець.

  2. Літній табір відпочинку завжди потребує від вчителя, вихователя якнайбільше фантазії, творчості, щоб дитина ділилася спогадами про відпочинок з друзями. батьками. Презентація надає можливість ознайомитись з роботою табору та використати деякі моменти на практиці. Дякую!

  3. Надія Іванівна!Дуже дякую за цікаву презентацію роботи вашого ДТВ, з даної презентації видно яку велику ,оздоровчу роботи в з колегами провели влітку.