mail@urok-ua.com

Авторська казка, для дітей молодшого віку

Авторська казка-п’єса «Сонячні промінчики добра» створена у рамках загальношкільного волонтерського проекту «Від серця до серця». Була поставлена учнями школи і запропонована для перегляду дітям дошкільного і молодшого шкільного віку.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дякую, хочеться сказати колезі! Тому що казка авторська, це в першу чергу – талант. Взагалі особисто мені подобається такий сценарій, який подається у вигляді п’єси. У таких сценаріях прослідковується сюжет, захоплюють події. І впровадити в життя п’єсу -казку – це також неабияка праця вчителя. Ще раз дякую.

  2. Казка є цікавою, повчальною та захоплюючою. Дуже добре, що є такі креативні вчителі. Твір спонукає дітей до роздумів. Задум гарний, втілює хороші ідеї. До речі, назва казки одразу налаштовує на щось світле, щире та прекрасне. Прослуховуючи таку казку діти отримають неабияке задоволення. Дякую!

  3. Казка має гарну назву”Сонячні промінчики добра”.Пропонується для дошкільнят і молодших школярів і складена саме для цієї вікової групи.Прикрашають казку танці,музичне оформлення.Герої казки звертаються до глядачів,пригадують чарівні слова,всі разом співають фінальну пісню.Має великий виховний потенціал.сподобалось.Дякую.