mail@urok-ua.com

Батьківський лекторій “Про це повинні знати всі батьки!”

Скоїти самогубство заради популярності. Нова жахлива мода в соціальних мережах захоплює підлітків. Десятки смертей лише за останні півроку. Школярів доводять до фатального кроку у спеціальних групах, дають поради, як піти з життя без болю. Як змінюється поведінка дитини, що проводить у соцмережах багато часу, та на що варто звернути увагу батькам, аби не втратити сина чи доньку?

Саме таким питанням і присвячений батьківський лекторій «Про це повинні знати всі батьки!» в Інгульській ЗШ І – ІІІ ст.. Ми спробуємо розібратися з механізмом дії квестів, як вони називаються, чому діти грають у ці ігри та як з цим боротися.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
545

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Дякую за порушення такої важливої теми, яка стосується сучасного покоління!

  2. На жаль, дуже багато прикрих випадків щодо самогубства підлітків, тому необхідно постійно їх контролювати, цікавитись їхніми захопленнями та оточенням, радощами та тривогами. Такі лекторії є пізнавальними, корисними, сприяють покращенню спілкування батьків з дітьми. Дякую!

  3. Підлітки чинять самогубства зараді популярності не лише серед однолітків, а і для того щоб батьки більше приділяли увагу їм. Під влив потрапляють діти в яких не все добре в житті, такі лекторії допоможуть запобігти біді. Дякую,Вам.

  4. Високий виховний, пізнавальний потенціал має опублікований лекторій для батьків. Підліткові самогубства заради популярності – велика біда сьогодення. Тому важливо провести роз яснювальну роботу з батьками, надати їм рекомендації по спостереженню за кіберсвітом дитини, її поведінкою. Аби своєчасно зарадити згубним діям своїх чад.