mail@urok-ua.com

Батьківський лекторій “Про це повинні знати всі батьки!”

Скоїти самогубство заради популярності. Нова жахлива мода в соціальних мережах захоплює підлітків. Десятки смертей лише за останні півроку. Школярів доводять до фатального кроку у спеціальних групах, дають поради, як піти з життя без болю. Як змінюється поведінка дитини, що проводить у соцмережах багато часу, та на що варто звернути увагу батькам, аби не втратити сина чи доньку?

Саме таким питанням і присвячений батьківський лекторій «Про це повинні знати всі батьки!» в Інгульській ЗШ І – ІІІ ст.. Ми спробуємо розібратися з механізмом дії квестів, як вони називаються, чому діти грають у ці ігри та як з цим боротися.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. На жаль, дуже багато прикрих випадків щодо самогубства підлітків, тому необхідно постійно їх контролювати, цікавитись їхніми захопленнями та оточенням, радощами та тривогами. Такі лекторії є пізнавальними, корисними, сприяють покращенню спілкування батьків з дітьми. Дякую!

  2. Підлітки чинять самогубства зараді популярності не лише серед однолітків, а і для того щоб батьки більше приділяли увагу їм. Під влив потрапляють діти в яких не все добре в житті, такі лекторії допоможуть запобігти біді. Дякую,Вам.

  3. Високий виховний, пізнавальний потенціал має опублікований лекторій для батьків. Підліткові самогубства заради популярності – велика біда сьогодення. Тому важливо провести роз яснювальну роботу з батьками, надати їм рекомендації по спостереженню за кіберсвітом дитини, її поведінкою. Аби своєчасно зарадити згубним діям своїх чад.