mail@urok-ua.com

Інтелектуальна гра «Хочу все знати!»

Інтелектуальна гра «Хочу все знати!»
Інтегрований позакласний захід
з географії та математики
для учнів 6-7 класів.

Вікно перегляду документа

 • : Хівріч Ірина Василівна
 • : вчитель математики та інформатики
 • : Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 108
 • - Інтелектуальна гра «Хочу все знати!»
 • : woman
 • : 3
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Інтегрований позакласний захід об’єднав математиків та географів. Багато цікавих завдань, творчих робіт – усе це розвиває пізнавальний інтерес учнів та виховує мотивацію до вивчення природничих наук. Дякую.

 2. Розробка містить багато цікавих питань з природничих наук, виховує бережливе ставлення до природи. Однак хотілося б побачити якусь конкретну дію учнів даної місцевості. бо в меті конкурсу записано “діяти локально”

 3. Інтегроване навчання в сучасній школі сприяє ефективному засвоєнню інформації, розвиває навички критичного і креативного мислення, стимулює учнів до нових винаходів і досліджень. Ви прогресивний педагог, бо робите навчання цікавим і захоплливим!

 4. Позакласний захід сприяє розвитку пізнавальної активності, допомагає досягти поставленої мети. Корисною є, на мою думку, інтеграція предметів . Список використаної літератури дає змогу розширити знання з певної теми. Дякую.

 5. Ваш захід навчає самостійно набувати знання; розви­вати пізнавальні інтереси і здібності, потребу глибоко­го і творчого оволодіння знаннями; виховує позитивні мотиви до навчальної ді­яльності та створює умови для самореалізації учнів.