Ділова гра “Пізнай себе” 2 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: Ділова гра “Пізнай себе” 2 клас
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Городецька ЗОШ I-III ст. Уманського району Черкаської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Гра має «секрет», про який учасники дізнаються лише наприкінці. Про «секрет» знають тільки батьки, які уважно стежать за тим, як кожен учасник тимчасового колективу виявляє активність у виконанні завдання, і дають йому жетони певного кольору (нічого йому не пояснюючи). Мета: виявити лідерів класного колективу і сприяти його згуртуванню. Учасники гри: учні класу, класовод, батьки – експерти і помічники.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже цікава ділова гра для дітей і корисна, як для педагога, так і для психолога. Приємно, що все прописано покроково і дуже доступно. Дуже важливо формувати адекватну самооцінку в учнів.

  2. Ділова гра сприяє згуртуванню колективу. Добре, що вчитель організувала роботу батьків. Тут видно співпрацю, зворотній зв’язок: учитель – діти – батьки. Рекомендації батькам стануть у пригоді. Сподобався педагогічний аналіз результатів. Дякую.

  3. Ділові ігри являють собою локальний життєвий простір, певну соціальну ситуацію. Діти розмірковують, узгоджують разом свої думки, розвивають гнучкість мислення. Дана гра поліпшуватиме реакцію дитини на швидкі життєві обставини.Завдання та форма проведення даного заходу відповідає віковим особливостям учнів.