Година спілкування “Який ти або пізнай себе”

Автор публікації
Автор матеріалу: Година спілкування “Який ти або пізнай себе”
Посада: Вихователь
Місце роботи: Тульчинська спеціалізована загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів-ліцей

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Орієнтація у власних чеснотах і вадах, самоаналіз дає можливість реалістично оцінювати себе, виховувати до себе повагу та розуміти свою цінність. Це перший крок до боротьби з недоліками та тим, що нам у собі не подобається. А якщо нам щось не подобається в собі,то легше з цим боротися, знаючи ворога в лице.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Гарна ідея із використанням гри “Скарби серця”. Також дуже доречним є експеримент, завдяки якому учні зможуть відкритись один одному , висловити власну думку. Дякую!

  2. Існує народна мудрість «Пізнай себе і ти пізнаєш світ». Запропонована година спілкування вчить дітей розуміти себе, реалістично оцінювати власні вчинки , аналізувати , робити висновки. Сподобались ігрові вправи ” Скарби серця” та “Інтерв’ю з самим собою”. Оксано Вікторівно, щиро дякую Вам , мені дуже приємно, що у моїй школі працюють такі вчителі – я випускниця 1987 року.

  3. Дана година спілкування розкриває важливі питання. Дітям дуже важливо пізнати себе, навчитися розуміти свої потреби. Вчитель використовує багато творчих завдань, сміливий експеримент, ігрові моменти. Спободалася гра “Скарби серця”, схоже проводила сама…. Дякую автору розробленого матеріалу.