mail@urok-ua.com

Дослідницько – інформаційний проект Тема: Найбільші міста України 4 клас

Розробка уроку “Я у світі” в формі проекту для 4 класу. Проект має на меті : закріпити знання учнів про Україну, формувати уявлення про розташування України на карті, ознайомити з походженням назв деяких географічних об’єктів, ознайомити з найбільшими містами України;
розвивати уміння приймати рішення в нестандартних ситуаціях, колективну творчість і комунікативні здібності; розвивати інтерес до навколишнього світу та пізнавальної діяльності;виховувати любов і повагу до своєї Батьківщини – України, творчу самостійність і відповідальність, уміння самоорганізовуватись, вміння працювати командою, сприяти розвитку творчої особистості, формувати почуття колективізму, відповідальності за спільну справу.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Методично правильно побудований проект. Спонукає учнів до пошуково-дослідницької діяльності.
    Багато інформації подано лаконічно. Такий проект згуртовує дітей під час спільної роботи.

  2. Гарно розпланована проектна діяльність, цікаві зупинки подорожі, групова робота зумовлюють добре розв’язування навчальних цілей, ефективно застосовані методи та прийоми, чергується матеріал різного ступеня важкості, майже відчувається гарна емоційна складова уроку.

  3. Сподобався ваш дослідницько – інформаційний проект. Чітко та гарно сплановано.Цікаві повідомлення. Я теж такий хочу провести. Тільки добавлю до повідомлень таке: видатні люди міста, чи цікавинки (легенди). Дякую.