mail@urok-ua.com

Дослідницько – інформаційний проект Тема: Найбільші міста України 4 клас

Розробка уроку “Я у світі” в формі проекту для 4 класу. Проект має на меті : закріпити знання учнів про Україну, формувати уявлення про розташування України на карті, ознайомити з походженням назв деяких географічних об’єктів, ознайомити з найбільшими містами України;
розвивати уміння приймати рішення в нестандартних ситуаціях, колективну творчість і комунікативні здібності; розвивати інтерес до навколишнього світу та пізнавальної діяльності;виховувати любов і повагу до своєї Батьківщини – України, творчу самостійність і відповідальність, уміння самоорганізовуватись, вміння працювати командою, сприяти розвитку творчої особистості, формувати почуття колективізму, відповідальності за спільну справу.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
95

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Гарно розпланована проектна діяльність, цікаві зупинки подорожі, групова робота зумовлюють добре розв’язування навчальних цілей, ефективно застосовані методи та прийоми, чергується матеріал різного ступеня важкості, майже відчувається гарна емоційна складова уроку.

  2. Сподобався ваш дослідницько – інформаційний проект. Чітко та гарно сплановано.Цікаві повідомлення. Я теж такий хочу провести. Тільки добавлю до повідомлень таке: видатні люди міста, чи цікавинки (легенди). Дякую.