mail@urok-ua.com

Досвід роботи за проблемою “Систематизація та узагальнення знань учнів у процесі вивчення математики”

Досвід роботи за проблемою “Систематизація та узагальнення знань учнів у процесі вивчення математики”
Систематизація та узагальнення знань учнів є необхідною умовою підвищення якості навчального процесу, розвитку творчої особистості, здатної ефективно працювати та навчатися в сучасному суспільстві. Послідовне здійснення систематизації – необхідна умова формування узагальнених знань, творче застосування їх у різних ситуаціях. Узагальнення знань в свою чергу передбачає їх систематизацію.

 • : Микитенко Людмила Дмитрівна
 • : учитель математики
 • : Опорний заклад "Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області"
 • Досвід роботи за проблемою
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
91

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Вчитель пропонує корисну методичну розробку, яка стане у нагоді колегам. Сподобався опис групової роботи , схема їх організації на уроці.Даний матеріал можна використати на методичному об*єднанні та для самоосвіти.

 2. Уважно прочитавши публікацію Людмили Дмитрівни, дозволю собі не погодитися з словами пані Яни з попереднього коментаря. Систематизація та узагальнення знань учнів, пише авторка, у процесі вивчення всієї(!) математики, а не як одного з етапів уроку. Дуже важливу та плідну роботу опублікувала Людмила Дмитрівна. Чітко, зрозуміло, поетапно розписала важливість даної проблеми при вивченні математики. Ваша публікація, шановна колего, цікава й корисна усім без винятку вчителям математики. Дякую!

 3. Систематизація та узагальнення знань учнів – це важливий етап уроку, який даэ змогу вчителю оцінити, що і як засвоїли учні.А особливо у процесі вивчення математики. Досвід розкрито повністю, унаочнено конкретними прикладами, зразками роботи. Дякую.