mail@urok-ua.com

“Фетрові “гості” на уроці трудового навчання, 5 клас

Презентація відповідає навчальній програмі 5 класу з предмету –трудове навчання. В презентації учні знайомляться з фетром, його видами та використанням. Також в презентації представлені деякі роботи учнів .

Вікно перегляду презентації

  • : Мартин Олександра Михайлівна
  • : вчитель образотворчого мистецтва
  • : Українська гімназія №1, м. Івано-Франківськ
  • O.Martinnezvichni-gost
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Хочу відмітити неординарний та творчий підхід вчителя у підготовці до уроку. Презентація ще раз підтверджує це. Ви обрали унікальний матеріал для роботи – фетр. Вироби із фетру яскраві та незвичні. Іграшки – “гості” – просто супер!

  2. Ознайомившись з вашою презентацією, хочу відмітити, що це матеріал не тільки пізнавальний, а й корисний, презентація ваша надихає до роботи з фетром, тому що речі, які ви виготовили, дуже гарні, охайні. Цікава презентація.

  3. Презентація знайомить учнів із призначенням матеріалу – фетр. Пізнавальна інформація спонукає учнів до самостійного виготовлення різних виробів. Матеріал слайдів допоможе у проведенні уроку, робить його сучасним, продуктивним.

  4. Майстерно зроблена презентація. Зміст слайдів та теоретичний матеріал відповідають темі уроку трудового навчання, ілюструють дивовижні і творчі роботи з фетру. Олександро Михайлівно, дякую за роботу.