super@urok-ua.com

ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧА РОБОТА В ДНЗ ТА ВДОМА

Автор публікації
Автор матеріалу: ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧА РОБОТА В ДНЗ ТА ВДОМА
Посада: вихователь
Місце роботи: ЗДО №16

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду презентації
Короткий опис презентації

Презентація присвячена важливості фізкультурно-оздоровчої роботи в дитячих навчальних закладах та вдома для зміцнення здоров’я дітей. Огляд проведений в контексті занепокоєння батьків та педагогів зниженням рівня здоров’я серед дитячого населення, акцентується на важливості раннього формування навичок дбайливого ставлення до власного здоров’я.

Основні напрями оздоровлення включають:

  1. Організацію рухової активності, яка включає ранкову гімнастику, рухливі ігри, фізкультхвилинки та самостійну рухову активність.
  2. Загартовування, що охоплює умивання холодною водою, обливання ніг, контрастне обливання та вологе обтирання тіла.
  3. Загартування повітрям, здійснюване через регулярне провітрювання приміщень, прогулянки на свіжому повітрі.

Також згадано важливість щотижневих занять з фізичного виховання та різноманітні форми фізкультурної роботи, такі як гімнастика пробудження, дихальна гімнастика та коригуюча ходьба, що сприяють загальному оздоровленню дітей.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Сьогодні педагогів та батьків перш за все цікавить питання, як саме зміцнити здоров”я дітей. Тому в дитини з дня її народження потрібно формувати навички дбайливого ставлення до свого здоров’я. А щоб ця робота мала успіх, батьки повинні стати не тільки спостерігачами, але й безпосередніми учасниками. Дякую.

  2. Останнім часом працівники дошкільних закладів спостерігають збільшену кількість простудних захворювань серед дітей. Показники під час зовсім не втішні.В презентації Ви показали, як та якими засобами забезпечити роботу по зміцненню і збереженню здоров’я дошкільника.
    Але не чітко визначились з водними процедурами , такими , як обливання ніг та обливання тіла загалом. Якось не зрозуміло, контрасне обливання ніг починається з +36, а тіла з +34( взимку).
    З досвідів ,які впроваджуються в роботу з дітьми , які часто хворіють (ДЧХ) – контрасне обливання проходить з +36( температура води), кожен тиждеть знижається на 1 градус. Якщо дитина перехворіла, обливання знов починається з +36.