Презентація “Психологічна готовність і адаптованість випускників ДНЗ до навчання в 1 класах” буде корисна методистам та вихователям дитячих садків, вчителям початкової ланки, психологам ДНЗ та шкіл, батькам дошкільнят

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація “Психологічна готовність і адаптованість випускників ДНЗ до навчання в 1 класах” буде корисна ме...
Посада: Вчитель основ здоров'я, практичний психолог КЗ
Місце роботи: КЗ "Степногірська ЗОШ І-ІІІ ст." ВРР ЗО

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сьогодні ми прагнемо до скорішої адаптації України до європейських освітніх стандартів, до підвищення якості освіти, до формування української системи навчання упродовж усього життя. Щоб досягти цього, перш за все, необхідно реалізувати на думку заслуженого робітника освіти Украини О.Я.Савченко “наступність в лініях, основних аспектах розвитку особистості дошкільника та молодшого школяра”.
Ключовим моментом в реалізації наступності є формування психологічної готовності дитини до навчання в школі, що в подальшому сприятиме швидшій адаптації дитини до шкільного життя. Презентація розглядає питання шкільної зрілості, причини та форми шкільної дезадаптації, завдання сім’ї та дитячого садка при підготовці дитини до 1 класу.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дякую, Світлано Віталіївно, за дуже змістовну презентацію. Завтра у мене в ДНЗ батьківські збори з батьками випускної групи. Обов*язково використаю ваш психологічний досвід.

  2. Цікаво виконана, грунтовна презентація, яка зачіпає багато проблемних моментів готовності дитини до школи і навчання в першому класі, одразу видно, що презентацію готував практик, своєрідна подача форм прояву дезадаптації. Дякую.