mail@urok-ua.com

Гімнастика пробудження для групи середнього дошкільного віку “Сонечкова мама”

Гімнастика пробудження для групи середнього дошкільного віку “Сонечкова мама”
Гімнастика пробудження — невідмінна ланка фізичного розвитку дітей. Її місце — у другій половині дня після денного сну. Прокидаючись та виконуючи елементарні фізичні вправи, діти налагоджують свій організм до подальшої рухової активності.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
2937

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Дуже ніжна гімнастика пробудження дана у доступній для малят формі. Сподобався масаж і
  вправи для очей, дихальні вправи і точковий масаж, веселе художнє слово.. Дякую, Яно
  Юріївно!

 2. Гімнастичні вправи, які мають гарні назви,проводяться відповідно до вікової категорії. Вправи різні та змінюються так, щоб діти не втомлювалися і щоб працювали всі групи м’язів. Добре, що використовуються віршики, заклики. Дякую.

 3. Яно Юріївно, дякую за дану підбірку в якій ви використали різні комплекси вправ в ході гімнастики пробудження.Здоров*я малюків перш за все.Взяла собі на замітку.

 4. У розробці подано різнопланові оздоровчі вправи, це і фізичні вправи , точковий масаж, дихальні вправи, все проводиться в ігровій, цікавій формі. Добре, що вихователі дбають про здоров*я вихованців.

 5. Використано широкий комплекс фізичних і дихальних вправ, легенький і безпечний точковий масаж в ході гімнастики пробудження, який допоможе кожному малюку швидко відновити працездатність і забезпечить гарне самопочуття, а ще переконає в необхідності дбати самому про своє здоров`я.