mail@urok-ua.com

Заняття для дітей середнього дошкільного віку «Шукаємо знавців»

Гурток “Клуб маленьких шахістів” (для дітей дошкільного віку).

Шахи – це настільна інтелектуальна гра, яка сприяє розвитку логічного та абстрактного мислення, формуванню вміння будувати тактику та стратегію своїх дій, вихованню етики гри з партнером.

Гра у шахи розглядається, як важливий елемент підготовки дошкільників до навчання у школі. Адже діти, які вміють грати у шахи, легше та швидше засвоюють шкільні дисципліни, насамперед математичного циклу.

Найбільша цінність, яку дають шахи дітям, це виховання вольових якостей, прагнення до перемоги.
Для дітей гра в шахи непроста, і неможливо малюка посадити за шахівницю і відразу почати гру.

Отже, використовуючи шахи в дошкільному закладі, варто пам’ятати, що метою є не досконале оволодіння цією грою, а насамперед розвиток творчих здібностей дитини, її цілеспрямованості, самостійності, гнучкості й логічності мислення.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Доброго вечора! Щиро дякуємо Вам за педагогічну майстерність!!!! Бажаю Вам процвітання, удачі, успіхів!!

  2. Дуже корисне завдання для малюків, які тільки вивчають фігури шахів. Цікаві завдання з вихователем, але мені не зовсім зрозуміло, а де знаходяться інші діти, коли вчитель грає з однією дитиною. Гра “Чарівний мішечок” чудова, а ось в чому полягає сюрпризний момент я так і не зрозуміла. Задумка розробки чудова, але вважаю, що потрібно тішечки допрацювати, а , можливо, ще й презентацію створити до такої розробки. Дякую за роботу.

    1. Доброго вечора!! Дякую за коментар. Це гурток у дошкільному закладі. Гру ми із дітьми граємо колом на килимочку, після обіду. Дітей може бути від 5 до 10 і більше. Сюрпризний момент — може бути різний (Листоноша приніс чарівний мішечок; Зайчик передав чарівний мішечок тощо). Моїм дітям цікаво і вони завжди грають із великим задоволенням.