mail@urok-ua.com

Заняття для дітей середнього дошкільного віку «Шукаємо знавців»

Гурток “Клуб маленьких шахістів” (для дітей дошкільного віку).

Шахи – це настільна інтелектуальна гра, яка сприяє розвитку логічного та абстрактного мислення, формуванню вміння будувати тактику та стратегію своїх дій, вихованню етики гри з партнером.

Гра у шахи розглядається, як важливий елемент підготовки дошкільників до навчання у школі. Адже діти, які вміють грати у шахи, легше та швидше засвоюють шкільні дисципліни, насамперед математичного циклу.

Найбільша цінність, яку дають шахи дітям, це виховання вольових якостей, прагнення до перемоги.
Для дітей гра в шахи непроста, і неможливо малюка посадити за шахівницю і відразу почати гру.

Отже, використовуючи шахи в дошкільному закладі, варто пам’ятати, що метою є не досконале оволодіння цією грою, а насамперед розвиток творчих здібностей дитини, її цілеспрямованості, самостійності, гнучкості й логічності мислення.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
314

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дуже корисне завдання для малюків, які тільки вивчають фігури шахів. Цікаві завдання з вихователем, але мені не зовсім зрозуміло, а де знаходяться інші діти, коли вчитель грає з однією дитиною. Гра “Чарівний мішечок” чудова, а ось в чому полягає сюрпризний момент я так і не зрозуміла. Задумка розробки чудова, але вважаю, що потрібно тішечки допрацювати, а , можливо, ще й презентацію створити до такої розробки. Дякую за роботу.