Година психолога для 1 класу на тему “Вчимося розуміти один одного”

Автор публікації
Автор матеріалу: Година психолога для 1 класу на тему “Вчимося розуміти один одного”
Посада: Практичний психолог
Місце роботи: Харківський НВК № 180

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Заняття спрямоване на формування згуртованості колективу, вміння домовлятися. Коли в колективі створено комфортний мікроклімат, його учасники набувають впевненості, прагнуть грати разом, менше конфліктують.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. У першому класі вкрай важливо навчити дітей спілкуватися , вміти розуміти один одного, тому психолог обирає дієві вправи. Подібні практичні завдання сприяють згуртованості колективу. Дякую.

  2. ЦІкавий та змістовний матеріал для допомоги не лише психологу ,а й вчителю першого класу,адже першачки тільки но переступили поріг школи,це нова сторінка їхнього життя і саме ми вчителі повинні їм допомогти згуртуватися, а завдяки вашим вправам це ефективніше та цікавіше.

  3. Гарні завдання для дітей першого класу. Дуже сподобались завдання “Рінгл дингл”, “Намалюй на склі”, такі завдання будуть об*єднувати, згуртовувати дітей, навчать спокіно домовлятись. Творчості вам у роботі, Оксано Леонідівно.

  4. Цікаво, навчально та захоплюючи.
    Підібрано цікаві вправи та ігри для згуртування колективу, більшість вправ та ігор підійдуть для середньої ланки школярів. Діти демонструють свою повагу одне до одного та повагу. Дякую за розробку.