Година психолога “Конфлікт і Я”

Автор публікації
Автор матеріалу: Година психолога “Конфлікт і Я”
Посада: Психолог
Місце роботи: КЗО "ССЗШ №22" м. Дніпра

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробка буде цікава класним керівникам та шкільним психологам у роботі з підлітками. Робота із попередження підліткових конфліктів з великою кількістю учнів (25-30 чоловік )в умовах шкільної кімнати.

Година психолога

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Година психолога побудована на практичній діяльності, яка допоможе кращому сприйняттю матеріалу. Вправи відповідають тематиці спілкування, налаштовують на позитивні вчинки. Дякую.

  2. Молодець, Олено Миколаївно! Актуально. Конфлікти у віці 10-13 років – часте явище. Ми, педагоги, маємо активно долучатися до розв’язань конфліктів ще далеко до їх появи чи, бодай, апогею. Запропоновані Вами вправи цікаві, змістовні, такі, що допомагають досягти мети. Будемо практикувати з Вашої легкої руки. Тільки хотілося б детальніше дізнатися, що криється під назвою вправ “Муха” й “Піца”)))

  3. Олено Миколаївно, з задоволенням прочитала ваш конспект години спілкування “Конфлікт і Я”, так, є цікаві вправи, цікаві наробки, але треба доповнити матеріалом щодо конфліктів, можливо, розробити ігрові ситуації про те, як уникнути конфлікту, або як вийти з нього, коли вже потрапив.Мені було не зовсім зрозуміло, чому учні голосують ногами ( в чому полягає зворотній зв*зок). Творчості вам у роботі.