mail@urok-ua.com

Година здоров’я «Суд над Алкоголем»

Це виховний захід з метою пропаганди здорового способу життя. Форма проведення – урок-суд. Учні зможуть відчути себе активними учасниками заняття та детально усвідомити шкідливість вживання алкогольних напоїв.

Година здоров’я

Вікно перегляду документа

 • : Максименко Василина Василівна
 • : педагог-організатор
 • : Жорнавська ЗОШ І-ІІ ст. Великоберезнянської районної ради
 • - Година здоров'я «Суд над Алкоголем»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Тема заняття мене зразу заінтригувала.Форма проведення тісно пов’язана з тематикою уроку.
  Учитель творчо підійшла до кожного елемента заняття. Використання відео,на мою думку, є гарною доказовою базою. Дякую.

 2. Видно креативний підхід вчителя до проведення даного заходу.Погоджуюсь з своїми колегами, про те що вперше бачю таку форму проведення.Орієнтуючись на реакцію школярів під час заходу, їх висновки щодо стратегій поведінки в різних ситуаціях можна говорити про те, що цілі заходу досягнуті .

 3. Година здоров*я справді вражає, зацікавлює. Думаю, що таку роботу потрібно проводити класним керівникам із своїми учнями, тому що вони завдяки такій корисній інформації ще більше зможуть усвідомити негативний вплив алкоголю на людське життя. Дякую!

 4. Дуже не звична форма виховного заходу. Я завжди шукаю не звичайні форми та методи подання важливої інформації учням , але такий вид роботи я зустрічаю вперше. Прослухавши таку виховну годину учні зрозуміють і збагнуть шкідливість алкоголю на їхній організм. Дякую за вашу цікаву роботу.

 5. Дуже цікава та сучасна виховна година. Також дуже подобається форма проведення заходу. Думаю, що сам план роботи, доречні вислови та розкрита інформація допоможуть учням збагнути, що дуже важливо берегти своє здоров*я, дотримуючись здорового способу життя. Дякую за корисний матеріал!