Гра для учнів 10 класу “Знавці роману “Майстер і Маргарита” (презентація)

Гра створена у форматі відомої телевізійної гри «Своя гра» засобами Microsoft Power Point. Гра складається з п’яти категорій («Літературний ребус», «Сюжет», «Москва», «Єршалаїм», «Чорний ящик»), які містять різні типи завдань. Гра може бути використана на уроках зарубіжної літератури в 10 класі або при організації позакласної роботи.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Баранова Марія Михайлівна
  • : вчитель зарубіжної літератури
  • : Комунальний заклад Южненський навчально-виховний комплекс імені В'ячеслава Чорновола (гімназія-загальноосвітня школа I- ступеня) Южненської міської ради Одеської області
  • Гра для учнів 10 класу «Знавці роману Майстер і Маргарита»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Кожна категорія гри по-своєму дивує, зацікавлює. Ребуси розвивають логічне мислення . Можливість до вибору, самооцінювання робить захід ще більш привабливим для учнів. Презентацію можна використати на уроці під час вивчення даного твору . Дякую!

  2. Непогано! Гра і в старших класах приваблює учнів. Цікаві рубрики, ілюстрації, питання. Можна було б ще попрацювати над дизайном слайдів та кольорами. Але то вже можна і самому щось змінити на свій смак. Дякую за роботу та ідею, шановна колего. Наснаги вам і бажання творити.

  3. Яка чудова робота, шановна Маріє Михайлівно! Сподобалось все: і Літературний ребус», і «Сюжет», «Москва», «Єршалаїм», «Чорний ящик», сподобалась презентація ( беру ії до себе у скриньку наробок), сподобалось те, що ви працюєте з текстом! Молодці! Творчості і перемог і надалі вам і вашим учням!