mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури для 11 класу: М. Булгаков „Майстер і Маргарита”. Узагальнення та систематизація знань

Інноваційні технології швидко увійшли в усі галузі нашого життя. У зв’язку з цим виникає нагальна потреба використання комп’ютерної техніки під час вивчення багатьох дисциплін шкільного курсу. Так на своїх уроках намагаюся застосовувати інновації. На цьому уроці ми з учнями аналізували художній текст, з’ясовували філософські проблеми твору і спосіб їх вирішення: розвивали логічне мислення, робили висновки.

Вікно перегляду документа

Презентація №1

Вікно перегляду презентації

Презентація №2

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Маю декілька запитань по даній розробці. 1. Була робота над проблематикою чи все звелося до одного запитання? 2. Як розуміти мету уроку “Навчити учнів аналізувати художній твір”? За один урок навчити? 3. Для чого на уроці узагальнення вивченого презентація-біографія письменника?Дякую. Кожукало Н.

  2. Вдало проведено актуалізацію опорних знань. Учні, співпрацюючи в групах за картками, шукають істину, досліджуючи певний матеріал. Змістовною , яскравою є презентація, можна використовувати як на уроці, так і в позакласній роботі.

  3. Сподобалось: питання групам. Питанння: оскільки анонсовано урок “Узагальнення та систематизація знань”, то чому учні показували прзентацію “Життєвий і творчий шлях”? Щодо презентацій: рекомендую почитати http://teacher.at.ua/publ/innovacijni_tekhnologiji_navchannja/osnovni_vimogi_do_zmistu_ta_oformlennja_prezentaciji/63-1-0-5893