mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 6 класу з теми «Узагальнення і систематизація знань з лексикології та фразеології»

Запропонований урок спрямований на повторення, закріплення, поглиблення, удосконалення знань та умінь учнів із розділів «Лексикологія» та «Фразеологія» 

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Конспект уроку української мови у вигляді брейн-рингу складений продумано,неформально.Учні мають змогу показати свої знання,які стосуються вивчених тем.з “Лексикології” та “Фразеології”.
    Дякую

  2. Просто чудовий конспект уроку. Можливо для моїх діточок завдань буде трішечки більше , аніж потрібно, проте я точно знаю що дітям сподобається. Конспект уроку можна застосувати під час узагальнення набутих знань в кінці навчального року. Діти обожнюють коли підсумкові уроки їм проводять у вигляді змагань. Дякую Вам за розробку. Обов’язково нею скористуюся.

  3. Урок цікавий , змістовний, обдуманий та систематизований. Використано багато прийомів та методів навчання. Я сумніваюся в тому, чи вистачить на таку кількість завдань 45 хвилин. Загалом урок вдалий. Дякую за Вашу роботу.