mail@urok-ua.com

Конспект уроку зарубіжної літератури 10 клас “Система образів роману Ф. Достоєвського “Злочин і кара”

Конспект уроку зарубіжної літератури 10 клас “Система образів роману Ф. Достоєвського “Злочин і кара” + презентація

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Методи роботи дуже цікаві, актуальні, дієві, але їх забагато. Сам твір для сприйняття є складним. Вчителю пощастило, якщо учні з великою відповідальністю опрацьовують художні тексти. Дякую!

  2. На мою думку, дуже багато видів робіт сплановано вчителем. Підібрані цікаві та сучасні форми роботи, за допомогою яких словесник прагне досягти мети уроку. Сподобалося, що вчитель зуміла поєднати тему уроку з сьогоденням ( чудова поезія у підсумку).Дякую.

  3. На одному уроці все, що ви запланували, зробити неможливо. Якщо ж це пара, то мети досягнуто. А якщо учні не прочитали роман? Тому доцільно давати групові завдання. Двійники Раскольникова – складана тема, до неї треба учням добре готуватися. Дякую.

  4. Роман складний для розуміння учнів, але автору вдалося так побудувати урок, щоб зацікавити їх (буктрейлер, вікторина, робота з картками). Цікава форма роботи – «три хвилини теорії літератури». Урок вимагає від учнів знання тексту та вміння працювати з ним. А головне, що пані Галина зуміла пов’язати тему уроку із сьогоднішнім днем, із проблемою життєвого вибору кожної людини, зуміла словами героїв роману довести цінність людського життя. Для сучасних учнів це так важливо. За це велика Вам подяка та побажання творчих успіхів!