Гра-квест для початкових класів “Стежками рідної землі”

Автор публікації
Автор матеріалу: Гра-квест для початкових класів “Стежками рідної землі”
Посада: вчителі початкових класів
Місце роботи: Яковлівська ЗОШ

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Позакласний захід для початкової школи у вигляді квесту. Активна форма роботи на ГПД, під час роботи пришкільного табору.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Гра- квест це прототип нашим іграм -подорожам. Де ми також переходили з станції на станцію і виконували завдання. Пам’ятаючи себе ученицею, то такі ігри захоплювали і дуже подобалися. І сьогодні можу сказати, що діткам подобаються така форма проведення свят. Тут можна проявити і свої знання, а також позмагатися в командному дусі. Дякую за гарну розробку квесту.

  2. Гра-квест продумана правильно і гарно проведена.Вчителями підготовлені цікаві і пізнавальні питання до кожної станції,які проводяться у різних формах:словесні,ігрові,наочні,практичні.Оригінальне нагородження учасників:монети і скринька зі “скарбом”.Це активна форма роботи,яка подобається учням і в процесі якої вони краще запам,ятовують матеріал.Дякую.

  3. Квест – це справді активна форма роботи. Позакласний захід має хороший задум. Захід побудований із станцій, які розвивають дітей у різних напрямках. Мені сподобався підхід вчителя, гарно продумано всі завдання. В учнів є хороший стимул – за свої успіхи команди назбирують монети. В учнів виховуються почуття патріотизму та любові до рідної землі. Дуже корисними та пізнвальними для учнів є “Медична стежина” та Літературна стежина”. Захід дуже цікавий, створений за сучасними вимогами. Дякую!