Гра-вікторина для учнів 5-го класу: «Знай Правила дорожнього руху»

Автор публікації
Автор матеріалу: Гра-вікторина для учнів 5-го класу: «Знай Правила дорожнього руху»
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Катеринівська ЗШ І-ІІІ ступенів Кіровоградського району Кіровоградської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Гра-вікторина для учнів 5-го класу: «Знай Правила дорожнього руху»
Виховний захід проходить у формі гри-вікторини з Правил дорожнього руху. Мета заходу: ознайомити учнів із історією виникнення дорожніх правил, навчити школярів розрізняти дорожні знаки; повторити правила вуличного руху для пішоходів; розвивати уміння самостійно користуватися отриманими знаннями в повсякденному житті.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Матеріал є корисним. Може стати у нагоді для проведення виховних заходів з учнями різних вікових категорій. Презентація є вдалою. Слайди із зображеннями дорожніх знаків можна роздрукувати та розмістити на інформаційних куточках, таким чином учні з ними матимуть змогу детальніше ознайомитись та запам”ятати. Дякую!

  2. Цікава розробка, яка допоможе учням вивчити правила дорожнього руху. Матеріал підібраний так, що дану вікторину можна використати у різних класах, багато і пізнавальної інформації, і навчальної. Сподобалося, що закріплення вивченого перевіряється в ігровій формі. Вдало побудована і супровідна презентація.Гарна робота!

  3. Дана гра-вікторина порушує важливі питання, спонукає до дотримання та вивчення правил дорожнього руху. Вчитель знайомить учнів з історією виникнення правил, отже,захід є не лише корисним, а й пізнавальним. Ольга Миколаївна створила слайдову презентацію, що супроводжує гру .

  4. Гра – вікторина починається з розповіді вчителя про історію виникнення правил дорожнього руху і види дорожніх знаків, що супруводжується мутимедійною презентацією, викликаючи підвищення пізнавального інтересу до теми заходу. Гра є позитивно вмотивованою, так як учитель перед поділом на команди акцентує увагу, чому так важливо знати правила безпеки на дорозі. Завдання до конкурсів включають розбір проблемних життєвих ситуацій на дорогах.