mail@urok-ua.com

Гра-вікторина для учнів 5-го класу: «Знай Правила дорожнього руху»

Гра-вікторина для учнів 5-го класу: «Знай Правила дорожнього руху»
Виховний захід проходить у формі гри-вікторини з Правил дорожнього руху. Мета заходу: ознайомити учнів із історією виникнення дорожніх правил, навчити школярів розрізняти дорожні знаки; повторити правила вуличного руху для пішоходів; розвивати уміння самостійно користуватися отриманими знаннями в повсякденному житті.

 • : Дибенко Ольга Миколаївна
 • : вчитель української мови та літератури
 • : Катеринівська ЗШ І-ІІІ ступенів Кіровоградського району Кіровоградської області
 • Гра-вікторина
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
651

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Цікава розробка, яка допоможе учням вивчити правила дорожнього руху. Матеріал підібраний так, що дану вікторину можна використати у різних класах, багато і пізнавальної інформації, і навчальної. Сподобалося, що закріплення вивченого перевіряється в ігровій формі. Вдало побудована і супровідна презентація.Гарна робота!

 2. Дана гра-вікторина порушує важливі питання, спонукає до дотримання та вивчення правил дорожнього руху. Вчитель знайомить учнів з історією виникнення правил, отже,захід є не лише корисним, а й пізнавальним. Ольга Миколаївна створила слайдову презентацію, що супроводжує гру .

 3. Гра – вікторина починається з розповіді вчителя про історію виникнення правил дорожнього руху і види дорожніх знаків, що супруводжується мутимедійною презентацією, викликаючи підвищення пізнавального інтересу до теми заходу. Гра є позитивно вмотивованою, так як учитель перед поділом на команди акцентує увагу, чому так важливо знати правила безпеки на дорозі. Завдання до конкурсів включають розбір проблемних життєвих ситуацій на дорогах.