mail@urok-ua.com

Харчові розлади. Профілактика захворювань травної системи

Урок проводиться у вигляді конференції. Діти виступають в ролях лікарів На уроці було використано презентацію та відео:” Хвороби шлунка” При закріпленні з учнями проведено рольову гру : ” Інтерни” та інтерактивну гру ” Магічний квадрат”.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Девіз налаштовує на плідну роботу під час конференції. Сподобалось як вчитель спланувала хід уроку, цікаві пізнавальні виступи, завдання, рекомендації. Визначення діагнозу за історією хвороб дозволяє відчути себе медичним працівником Дякую .

  2. Змістовний, гарно продуманий урок – конференція . Вчитель використала технологію веб – квесту , яка на мою думку є дуже доречна при вивченні даної теми . Сподобалась також Інтерактивна гра «Магічний квадрат» та рольова гра ” Інтерни”, за допомогою якої учні зможуть приміряти на себе роль лікаря . Дуже гарна розробка. Дякую.

  3. Думаю також, що цікаво не тільки прослухати лекцію, а й пограти в гру “Інтерни”, подивитися відео, розібратися з організмом: що й до чого.)) Цікаве і домашнє завдання, яке потребує дослідницької діяльності від школярів. Цікаво.

  4. Урок проведений в нетрадиційній формі. Я думаю, що діти охоче “приміряли ” ролі лікарів. Учні поглибили та розширили діапазон знань у даній галузі; отримали навички самостійної роботи, умінь публічно виступати перед своїми однолітками та старшими. Дякую.