Конспект уроку з біології для 8 класу. Травлення людини. Будова травної системи

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з біології для 8 класу. Травлення людини. Будова травної системи
Посада: вчитель біології
Місце роботи: Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ст. Яготинського району Київської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з біології для 8 класу. Травлення людини. Будова травної системи
Мета уроку з’ясувати біологічне значення травлення; ознайомити учнів з будовою та функціями травної системи; вчити розмірковувати над проблемними ситуаціями та розв’язувати проблемні завдання, розвивати творче логічне мислення; формувати уміння спостерігати, досліджувати та описувати процеси травлення; формувати дбайливе ставлення до свого здоров’я
Основні форми і методи роботи під час уроку: фронтальна, індивідуальна, групова робота, робота з підручником, розповідь, бесіда, демонстрація.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Наталіє Василівно, кожен Ваш урок дивує своєю неординарністю. Сподобалась вправа на початку уроку, мотиваційний етап, як завжди, незвичайний, в даному випадку , пов*язаний із літературою.Наступні етапи містять в собі інтерактивні методи навчання. Домашнє завдання диференційоване . Дякую!

  2. Урок мені дуже сподобався, видно, що вчитель творчий, кожен етап уроку продуманий, цікавий. Вразив початок уроку, інтерактивні вправи, мотивація, проблемні ситуації. Наснаги та подальших творчих злетів. Дякую.

    1. Дякую за коментар! Дуже важливо почути думку колег! Запрошую до спілкування, також запрошую відвідати мій блог “Біоманія” http://nataboyko.blogspot.com. Дякую!!!