Конспект уроку з біології для 8 класу. Травлення в тонкому кишечнику. Функції товстого кишечника

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з біології для 8 класу. Травлення в тонкому кишечнику. Функції товстого кишечника
Посада: Вчитель біології
Місце роботи: Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ст. Яготинського району Київської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з біології для 8 класу. Травлення в тонкому кишечнику. Функції товстого кишечника продовжує цикл уроків з теми “Травлення”. Мета уроку: встановити взаємозв’язки між будовою і функціями відділів кишечника, визначити роль підшлункової залози та печінки в травленні, вивчити механізм всмоктування різних поживних речовин, узагальнити знання учнів про травлення в різних відділах травної системи.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Створення психологічного настрою сприяє кращому проведенню уроку. Вчитель дбає про розвиток мислення учнів, надаючи їм для розмірковування проблемне питання.Наталія Василівна в доступній формі пояснює матеріал, присутнє навчальне співробітництво.

  2. Сьогодні учні зацікавлені в тому, щоб знати свій організм, тому, вважаю, вони з задоволенням встановлювали взаємозв’язки між будовою і функціями відділів кишечника, визначали роль підшлункової залози та печінки в травлені. Конспект цікавий тим, що є малюнки, схеми, на уроці діти опрацьовують матеріал у групах. Дякую за розробку.

  3. З великим задоволенням читаю ваші конспекти. Урок спрямований на високі кінцеві результати, на підвищення рівня якості й ефективності навчання, на всебічний розвиток учнів. На всіх етапах уроку простежується взаємозв’ язок дидактичних, виховних цілей. Дякую.