mail@urok-ua.com

Конспект уроку з біології для 8 класу. Тема: Травлення в ротовій порожнині та шлунку

Конспект уроку з біології для 8 класу. Тема: Травлення в ротовій порожнині та шлунку
Мета уроку: ознайомити учнів з будовою та функціями ротової порожнини та шлунку; вчити розмірковувати над проблемними ситуаціями та розв’язувати проблемні завдання, розвивати творче логічне мислення; формувати уміння спостерігати, досліджувати, описувати та виділяти істотні ознаки.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Гра “Біологічна мозаїка”, мотиваційний етап із використанням житнього хліба, лабораторне дослідження, складання сенкану – створюють сприятливе тло для засвоєння матеріалу. Вправа “Що я робив на уроці?” влучно поєднує біологію з українською мовою. Дякую за гарні ідеї!

  2. Мені дуже подобається коли на початку уроку вчительдбає про створення сприятливого психологічного клімату в класі. Цікаве також поєднання фізкультхвилинки з вправою ” Так – ні” і диференційоване за трьома рівнями домашнє завдання.Щиро вдячна за цікаву розробку .

  3. І цей конспект уроку дає мені позитивні враження. Вчитель дуже уміло проводить мотивацію навчальної діяльності учнів на всіх етапах уроку, що сприяє збудженню їхнього інтересу до вивчення нової теми, творчої діяльності. Дякую.