Індивідуальна навчальна програма для учнів з діагнозом F70 (продовження)

У попередній публікації пропонувала ІНП з таких предметів: українська мова, літературне читання. природознавство, основи здоров я. Тепер пропоную ІНП з образотворчого мистецтва, трудового навчання, я у світі, математики. А також соціально – побутової орієнтації з опорою на рекомендовану Міністерсвом освіти програму. Якщо даний матеріал буде комусь з моїх колег корисний, то я буду щаслива.

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Велике спасибі автору за викладений матеріал! Такі матеріали завжди важко знайти, ви вклали в них багато праці і часу. Надзвичайно потрібна інформація для учителя не дефектолога. Детально розписана пояснювальна записка з дотримання всіх необхідних вимог. Зручне планування у вигляді таблиці, дуже цінна графа “Методи оцінювання. Дата і прогрес”, адже робота з такими дітьми інколи йде по принципу “крок вперед, два кроки назад”. Фіксуючи хай мінімальні, але успіхи, вчитель підтримує і свою віру в успіх навчання. Дякую!

  2. Приємно, що колеги діляться матеріалами для індивідуального навчання. Я також маю години індивідуального і щороку складаю самостійно планування до предметів, які викладаю. Щиро дякую автору!

    1. Світлано, дякую! Це матеріали для інклюзивного навчання (модифікована і адаптована навчальна програма) з різних предметів. Сьогодні, коли дітки з особливими освітніми потребами через закриття і припинення набору до спеціалізованих шкіл пересідають за парти звичайних шкіл, думаю, таким “рядовим” вчителям, як я, важко знайти матеріали для роботи. Тому якщо ця робота, яка “робилась” ночами, буде комусь корисна з моїх колег, то це вже добре! Дякую Вам за теплі слова.)))