mail@urok-ua.com

Індивідуальна навчальна програма для учнів з діагнозом F70 (продовження)

У попередній публікації пропонувала ІНП з таких предметів: українська мова, літературне читання. природознавство, основи здоров я. Тепер пропоную ІНП з образотворчого мистецтва, трудового навчання, я у світі, математики. А також соціально – побутової орієнтації з опорою на рекомендовану Міністерсвом освіти програму. Якщо даний матеріал буде комусь з моїх колег корисний, то я буду щаслива.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
195

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Приємно, що колеги діляться матеріалами для індивідуального навчання. Я також маю години індивідуального і щороку складаю самостійно планування до предметів, які викладаю. Щиро дякую автору!

    1. Світлано, дякую! Це матеріали для інклюзивного навчання (модифікована і адаптована навчальна програма) з різних предметів. Сьогодні, коли дітки з особливими освітніми потребами через закриття і припинення набору до спеціалізованих шкіл пересідають за парти звичайних шкіл, думаю, таким “рядовим” вчителям, як я, важко знайти матеріали для роботи. Тому якщо ця робота, яка “робилась” ночами, буде комусь корисна з моїх колег, то це вже добре! Дякую Вам за теплі слова.)))