Індивідуальна навчальна програма для учнів з діагнозом F70

Автор публікації
Автор матеріалу: Індивідуальна навчальна програма для учнів з діагнозом F70
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Путивльська ЗОШ №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сьогодення поставило перед багатьма вчителями складні, часом незрозумілі завдання щодо інклюзивної освіти, коли у “звичний режим” роботи з дітьми приходять учні з особливими освітніми потребами. Питань виникає багато, а от відповідей зовсім мало, особливо відповідей щодо практичних аспектів роботи вчителя у даному напрямку. До мого класу прийшов учень з особливими освітніми потребами. Можливо, у моїй роботі багато неточностей, не берусь давати оцінку, але якщо комусь з моїх колег вона допоможе, то я буду щаслива!

Вікно перегляду документа

 

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Програма знадобиться для роботи вчителю, адже, на жаль, в загальноосвітній школі навчаються діти з особливими потребами, тому дуже важливо надати школярам необхідну допомогу під час опанування основних питань шкільної програми. Дякую автору за роботу!

  2. Познайомилась із авторською програмою навчання учнів з особливими потребами.Вважаю,що це результат довгострокового досвіду роботи та плідної щоденної праці вчителя.Бачила,що ви спланували аудіювання тексту, хоча у поточному році не рекомендують.За моїм досвідом скажу.що дітям ця вправа корисна і цікава,тому з Вами погоджуюсь.Бажаю успіхів!

    1. Щиро вдячна Вам! Так у цьому навчальному році аудіювання не рекомендують, але наступного року учень піде до 5 класу і завданням вчителя початкової школи є підготовка учнів з особливими освітніми потребами і до таких форм роботи. Тому вирішила аудіювання не відкидати. Ще раз дякую Вам за теплі слова.